




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 2

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися послугами кур'єра "Нова Пошта". Наявність товару на конкретному складі рекомендується уточнювати у менеджера. |
Насоси Pedrollo серії ТОР призначені для дренажу чистої води без абразивних частинок. Використані конструктивні рішення забезпечують легкість в експлуатації та надійність роботи насоса завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Вони ідеально підходять для термінового осушення невеликих затоплених площ (житлові приміщення, підвали, гаражі), відведення побутових стічних вод (від пралок та посудомийок), а також для випорожнення невеликих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 220 л/хв (13.2 м³/год)
- Напір до 8.5 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 3 м (з кабелем живлення необхідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (температура рідини до +90 °C короткочасно до 3 хвилин)
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 14 мм
- Тривала експлуатація електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 5 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Пропускна здатність | 13.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 7 282 ₴




