




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TEX 3
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TEX 3

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Наявність товару на конкретному складі бажано уточнювати у менеджера. |
Насоси Pedrollo TEX ідеально підходять для дренування забрудненої води, яка не є хімічно агресивною до матеріалів конструкції насоса. Використані конструктивні рішення забезпечують легкість в експлуатації та надійність роботи насоса завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Рекомендуються для домашнього використання, відведення брудної води, осушення басейнів, відведення побутових стоків, очищення накопичувальних колодязів, навіть за наявності твердих частинок розміром до Ø 30 мм у суспензії.
Продуктивність
- Подача до 240 л/хв (14.4 м³/год)
- Напір до 10 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 5 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (температура рідини до +90 °C короткочасно до 3 хвилин)
- Пропускання твердих частинок у зваженому стані до 30 мм
- Мінімальний рівень осушення: 35 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 14.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 318 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 12 691 ₴




