




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TEX 2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TEX 2

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» може самостійно забрати свій товар у пункті самовивезення: м. Львів, або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Наявність товару на певному складі рекомендується уточнити у менеджера. |
Насоси Pedrollo TEX ідеально підходять для відкачування забрудненої води, що не має агресивного впливу на матеріали, з яких виготовлено насос. Розроблені конструкційні рішення забезпечують легкість в експлуатації та безпеку роботи завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Ці насоси рекомендуються для побутового використання, відведення брудної води, осушення басейнів, відведення побутових стоків, а також для очищення накопичувальних колодязів, навіть при наявності твердих частинок розміром до Ø 30 мм у суміші.
Продуктивність
- Подача до 200 л/хв (12 м³/год)
- Напір до 8 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 5 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (тимчасово може витримувати до +90 °C протягом 3 хвилин)
- Переміщення твердих частинок у зваженому стані до 30 мм
- Мінімальний рівень осушення: 35 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 5 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 318 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 10 976 ₴




