




Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 3/20-GM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 3/20-GM Vortex

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість особисто забрати товар у пункті самовивезення у м. Львів або скористатися сервісом "Нова Пошта". Перед візитом уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Насоси Pedrollo RXm-GM VORTEX призначені для відкачки забрудненої води. Використані конструктивні рішення гарантують безпечну роботу насоса навіть при тривалому використанні завдяки ефективному охолодженню двигуна. Вони рекомендовані для домашнього використання, зокрема для відведення забрудненої води з наявністю твердих частинок у суспензії.
Продуктивність
- Подача до 180 л/хв (10.8 м³/год)
- Натиск до 9 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +50 °C (температура рідини до +90 °C короткочасно до 3 хвилин)
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 20 мм
- Мінімальний рівень осушення: 25 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 9 м |
| Пропускна здатність | 10.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 20 мм |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 335 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 15 925 ₴


