




Занурювальний дренажний насос Pedrollo RX 4/40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RX 4/40 Vortex

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення, що розташований у м. Львів, або ж скористатись послугами служби "Нова Пошта". Перед поїздкою рекомендується перевірити наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Насоси Pedrollo RX-VORTEX призначені для відкачування забрудненої води. Використані конструктивні рішення гарантують безпечну роботу насоса навіть під час тривалої експлуатації, завдяки ефективному охолодженню двигуна. Рекомендуються для господарських та побутових потреб, а також для відведення забрудненої води з твердими частинками у суспензії.
Продуктивність
- Подача до 280 л/хв (16.8 м³/год)
- Натиск до 10 м
Обмеження в експлуатації
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +50 °C (виключно короткочасно до 3 хвилин температура може досягати +90 °C)
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 40 мм
- Мінімальний рівень осушення: 50 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Довжина кабелю живлення складає 10 м
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 16.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 40 мм |
| Вага | 12.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 430 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 34 986 ₴

