




Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 5/40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 5/40 Vortex

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» можуть безпосередньо забрати товар у пункті самовивезення, розташованому в м. Львів, або ж скористатися кур'єрськими послугами компанії "Нова Пошта". Щоб дізнатися про наявність товару на конкретному складі, звертайтеся до менеджера. |
Насоси Pedrollo RXm-VORTEX ідеально підходять для дренажу забрудненої води. Використані конструктивні рішення забезпечують надійність роботи насоса навіть при тривалому використанні за рахунок ефективного охолодження двигуна. Рекомендуються для використання в побуті, а також для відкачування забрудненої води, що містить тверді частинки.
Продуктивність
- Подача до 380 л/хв (22.8 м³/год)
- Натиск до 13 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (при наявності кабелю електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +50 °C (короткочасно до 90 °C, максимум 3 хвилини)
- Пропуск твердих частинок у зваженому стані до 40 мм
- Мінімальний рівень осушення: 50 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 13 м |
| Пропускна здатність | 22.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 40 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 430 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 35 672 ₴


