




Занурювальний дренажний насос Pedrollo RX 1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RX 1

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» може самостійно забрати продукт у пункті самовивезення: м. Львів, або ж скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Перед тим, як забрати товар, будь ласка, уточніть його наявність у менеджера. |
Насоси Pedrollo RX призначені для дренажу чистої води, яка не є агресивною до матеріалів насоса. Використані конструктивні рішення забезпечують легкість в експлуатації та безпечну роботу пристрою завдяки ефективному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Підходять для стаціонарного використання, а також для термінового осушення незначно затоплених об'єктів (житлові приміщення, підвали, гаражі), відведення побутових стоків (від пральних та посудомийних машин), а також для спорожнення малих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 160 л/хв (9.6 м³/год)
- Напір до 7.5 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +50 °C (можливе короткочасне підвищення до +90 °C на 3 хвилини)
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 14 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7.5 м |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 255 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 13 720 ₴

