




Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 5

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивозу: м. Львів, або скористатися послугами служби "Нова Пошта". Для перевірки наявності товару на конкретному складі рекомендуємо уточнити у менеджера. |
Насоси Pedrollo RXm призначені для відкачування забрудненої води, що не є хімічно агресивною до матеріалів, з яких виготовлений насос. Використані конструкційні рішення гарантують простоту в експлуатації та безпечну роботу насоса завдяки ефективному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Ці насоси ідеально підходять для стаціонарного використання, а також для термінового осушення невеликих затоплених об'єктів (житлові приміщення, підвали, бокси), відведення побутових стоків (від пральних і посудомийних машин), а також для спорожнення маленьких накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 300 л/хв (18 м³/год)
- Напір до 20 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення необхідної довжини)
- Температура рідини до +50 °C (краткочасно до +90 °C протягом 3 хвилин)
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 25 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Довжина кабелю живлення 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 20 м |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 13.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 367 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 34 888 ₴





