




Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 4

Усі клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати товар з пункту самовивезення у м. Львів, або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед відвідуванням, будь ласка, уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Насоси Pedrollo RXm призначені для відкачування чистої води, яка не є агресивною до матеріалів, з яких виготовлено насос. Використані конструкційні рішення забезпечують зручність експлуатації та надійність роботи, завдяки ефективному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Рекомендується застосовувати в стаціонарному режимі для термінового осушення малих затоплених об'єктів (житлових приміщень, підвалів, гаражів), для відведення побутових стоків (від пральних і посудомийних машин) та для спорожнення невеликих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 260 л/хв (15.6 м³/год)
- Напір до 16 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення необхідної довжини)
- Температура рідини до +50 °C (можливе короткочасне перевищення до +90 °C протягом 3 хвилин)
- Проходження часток у зваженому вигляді до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 25 мм
- Тривалий режим функціонування електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Включений зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 16 м |
| Пропускна здатність | 15.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 12.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 367 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 33 614 ₴





