




Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXm 1

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно отримати товар у пункті самовивезення в м. Львів або скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Перш ніж їхати, уточніть наявність товару на складі у менеджера. |
Насоси Pedrollo RXm призначені для дренування чистої води, що не є агресивною до матеріалів конструкції насоса. Використані конструкційні рішення забезпечують легкість в експлуатації та безпечне функціонування насоса завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному ущільненню валу. Рекомендуються для стаціонарного використання, для термінового осушення незначно затоплених територій (житлові приміщення, підвали, бокси), відведення побутових стоків (від пральних і посудомийних машин), а також для спорожнення малих накопичувальних колодязів.
Продуктивність
- Подача до 160 л/хв (9.6 м³/год)
- Напір до 7.5 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з відповідно довгим кабелем електроживлення)
- Температура рідини до +50 °C (можливий короткочасний перепад до +90 °C впродовж максимум 3 хвилин)
- Проходження твердих частинок у зваженому стані до 10 мм
- Мінімальний рівень осушення: 14 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 10 м
- Зовнішній поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7.5 м |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 255 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 12 789 ₴





