




10 ребер Чавунна батарея Invera Metal Model4 500/160 (88 Вт)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Настінний чавунний радіатор Invera Metal Model4 500/160 (88 Вт)

Продаж проводиться тільки секційно (1 секція = 10 ребер). На прохання клієнта, ми готові змінити кількість ребер. Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивозу: м. Львів, Київ, або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Наявність товару на конкретному складі слід заздалегідь уточнювати у менеджера. |
Настінний чавунний радіатор Invera Metal Model4 500/160 (88 Вт) - це опалювальний чавунний пристрій (радіатор), що складається з секцій, які підключаються до системи опалення через сталеві футорки із зовнішньою правою різьбою G 5/4". Виготовляється в різних типах: 200/250, 350/70, 350/160, 350/20, 500/70, 500/110, 500/160, 500/220, 600/70, 600/160, 900/70, 900/160, 900/220. Нагрівальні чавунні прилади (радіатори) відповідають стандартам EN 442-1 ред. 2. Матеріал - сірий чавун, що відповідає нормі EN 1561.

Нагрівальні прилади типу "Model4" призначені для тепловодної системи центрального опалення з природною або примусовою циркуляцією опалювальної води з максимальною робочою температурою не перевищуючи 115 °C, та з максимальним робочим надлишковим тиском 0.6 МПа. Всі типи, що виробляються, також придатні для парової системи центрального опалення з максимальною робочою надлишковим тиском до 0.07 МПа. Виготовлені комплекти проходять перевірку під тиском холодної води 1 МПа.
Особливості та переваги
- Практично безмежний термін служби: чавунні радіатори відомі своєю довговічністю і можуть прослужити десятиліття без необхідності заміни.
- Висока термічна стабільність: завдяки матеріалу та об'єму води всередині, чавунні радіатори тримають свою температуру довше, ніж багато інших видів радіаторів.
- Найкраща гарантія на ринку - 20 років на герметичність осередків (ребер): ми надаємо гарантію на герметичність окремих осередків (не стиків) радіатора.
- Легке чищення та відповідність санітарно-гігієнічним нормам.
- Гнучкість продуктивності нагрівального елемента: можна налаштувати продуктивність радіаторів у будь-який час, відповідно до потреб приміщення чи будівлі.
- Висока варіативність кріплення.
- Класичний стиль.
- При заміні або доповненні радіаторів у процесі реконструкції старих систем опалення: чавунні радіатори ідеально підходять для модернізації, оскільки нові радіатори легко інтегруються у вже існуючі системи.
- Широкий асортимент кольорів для будь-якого інтер'єру: ми можемо запропонувати радіатори в різних колірних варіантах за шкалою RAL або спеціальними кольорами.
Технічні характеристики

| 500/70 | 500/110 | 500/160 | 500/220 | |
| Загальна висота, H | 580 мм | 580 мм | 580 мм | 580 мм |
| Відстань осей ніпелів, h | 500 мм | 500 мм | 500 мм | 500 мм |
| Глибина, B | 70 мм | 110 мм | 160 мм | 220 мм |
| Довжина, L | 60 мм | 60 мм | 60 мм | 60 мм |
| З'єднувальна різьба | 5/4" | 5/4" | 5/4" | 5/4" |
| Вага секції | 3.2 кг/шт. | 4.76 кг/шт. | 5.68 кг/шт. | 7.81 кг/шт. |
| Водяний об'єм секції | 0.5 л/шт. | 0.8 л/шт. | 0.9 л/шт. | 1.1 л/шт. |
| Теплова потужність секції Δt=75/65/20 °C | 53.5 Вт/шт. | 70.7 Вт/шт. | 88.2 Вт/шт. | 123.6 Вт/шт. |
Монтаж
Щоб досягти необхідної теплової потужності окремих нагрівальних приладів, важливо дотримуватись правильного положення при монтажі та забезпечити мінімальне перевищення підвіконня.

Для підключення радіаторів типу "Model4" до розподільчих труб слід використовувати прохідні фітинги з зовнішньою правою або лівою різьбою G 5/4" та з внутрішньою різьбою G 1/2" (увага: не рекомендовано використовувати пінку як ущільнення). Для закриття отвору радіатора на протилежному боці підключення підводу та виведення теплоносія зазвичай використовуються заглушки з різьбою G 1/2".
Рекомендується установлення автоматичних повітроспускників. Перед збіркою радіаторних батарей необхідної кількості секцій, слід ретельно очистити посадкові отвори радіаторних секцій, а з'єднання необхідно загерметизувати за допомогою стандартного герметика. Скручування секцій проводиться крутним моментом мін. 130 Нм, макс. 150 Нм за допомогою сталевих ніпелів. Найзручніший момент для підтяжки секцій в межах 130 Nm - 150 Nm.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viadrus |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 88.2 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 115 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Випробувальний тиск | 10 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.9 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 5.68 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Підключення теплоносія | 1 1/4" |
- Ціна: 15 800 ₴


