




10 ребер Чавунна батарея Invera Metal Model4 500/70 (54 Вт)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Настінний чавунний радіатор Invera Metal Model4 500/70 (54 Вт)

Продаж проводиться секційно (1 секція = 10 ребер). На запит клієнта, можливо змінити кількість ребер. |
Настінний чавунний радіатор Invera Metal Model4 500/70 (54 Вт) - це опалювальний чавунний пристрій (радіатор), що складається з секцій, які підключаються до системи опалення за допомогою сталевих футорок з правою зовнішньою різьбою G 5/4". Він виготовляється в різних типах: 200/250, 350/70, 350/160, 350/20 , 500/70, 500/110, 500/160, 500/220, 600/70, 600/160, 900/70, 900/160, 900/220. Опалювальні чавунні пристрої (радіатори) відповідають стандартам EN 442-1 ред. 2. Матеріал - сірий чавун, відповідно до норми EN 1561.

Нагрівальні прилади типу "Model4" розроблені для тепловодної системи центрального опалення з природною та примусовою циркуляцією опалювальної води з максимальною робочою температурою не більше 115 °C, при максимальному робочому надлишковому тиску 0,6 МПа. Всі вироблені типи також можуть використовуватися в парових системах центрального опалення з максимальним робочим надлишковим тиском до 0,07 МПа. Виготовлені комплекти проходять тестування під тиском холодної води 1 МПа.
g>Особливості та переваги
- Практично безмежний термін експлуатації: чавунні радіатори відомі своєю довговічністю і можуть служити десятиліттями без необхідності заміни.
- Чудова термічна стабільність: завдяки матеріалу і об'єму води в корпусі, чавунні радіатори довше утримують свою температуру в порівнянні з багатьма іншими типами радіаторів.
- Найдовша гарантія на ринку - 20 років на герметичність осередків (ребер): ми пропонуємо гарантію на герметичність окремих осередків (не стиків) радіатора.
- Легке обслуговування та відповідність санітарно-гігієнічним стандартам.
- Гнучкість продуктивності нагрівального елемента: ефективність радіаторів можна додатково налаштувати у будь-який момент відповідно до поточних потреб приміщення або будівлі.
- Високий рівень варіабельності кріплення.
- Класичний естетичний вигляд.
- При заміні або доповненні радіаторів під час реконструкції старих систем опалення: чавунні радіатори ідеально підходять для оновлення, оскільки нові моделі легко інтегруються в існуючі системи.
- Широкий асортимент колірних рішень для будь-якого інтер'єру: ми можемо запропонувати радіатори в різних відтінках за шкалою RAL або в спеціальних кольорах.
Технічні характеристики

| 500/70 | 500/110 | 500/160 | 500/220 | |
| Загальна висота, H | 580 мм | 580 мм | 580 мм | 580 мм |
| Відстань осей ніпелів, h | 500 мм | 500 мм | 500 мм | 500 мм |
| Глибина, B | 70 мм | 110 мм | 160 мм | 220 мм |
| Довжина, L | 60 мм | 60 мм | 60 мм | 60 мм |
| З'єднувальна різьба | 5/4" | 5/4" | 5/4" | 5/4" |
| Вага секції | 3.2 кг/шт. | 4.76 кг/шт. | 5.68 кг/шт. | 7.81 кг/шт. |
| Водяний об'єм секції | 0.5 л/шт. | 0.8 л/шт. | 0.9 л/шт. | 1.1 л/шт. |
| Теплова потужність секції Δt=75/65/20 °C | 53.5 Вт/шт. | 70.7 Вт/шт. | 88.2 Вт/шт. | 123.6 Вт/шт. |
Монтаж
Щоб досягти необхідних теплових потужностей окремих опалювальних пристроїв, важливо дотримуватися положення під час їх монтажу, а також враховувати мінімальне перевищення підвіконня.

Для підключення нагрівальних приладів типу "Model4" до розподільчих труб використовуються фітинги з зовнішньою правою або лівою різьбою G 5/4" і з внутрішньою різьбою G 1/2" (увага: не допускається використання пінки як ущільнення). Для закриття отвору на стороні протилежній приєднанню теплоносія (води), зазвичай використовують заглушки з різьбою G 1/2".
Рекомендується застосовувати автоматичні повітровиводи. Перед складанням радіаторних батарей потрібної кількості секцій, необхідно ретельно очистити посадкові отвори радіаторних секцій, а з'єднання слід герметизувати стандартним герметиком, що надається. Стяжка секцій проводиться з моментом крутіння від 130 Нм до 150 Нм за допомогою сталевих ніпелів. Оптимальний момент для підтяжки секцій становить 130 Nm - 150 Nm.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viadrus |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 53.5 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 115 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Випробувальний тиск | 10 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.5 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Підключення теплоносія | 1 1/4" |
- Ціна: 12 600 ₴


