




Конденсаційний котел DemirDokum Ademix P18/24-AS/1
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Настінний двоконтурний турбований газовий конденсаційний котел DemirDokum Ademix P18/24-AS/1

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Для уточнення наявності товару на складі, будь ласка, звертайтеся до менеджера. |
Конденсаційний газовий котел DemirDokum Ademix P18/24-AS/1 має привабливий вигляд, сучасний стиль і легко вписується в інтер'єр сучасних житлових приміщень. Для зручності використання він обладнаний висококонтрастним LCD-дисплеєм та автоматичною системою діагностики стану пристрою.
Котел укомплектований надійним, практично безшумним та високоефективним циркуляційним насосом з частотним регулюванням, який автоматично коригує швидкість роботи відповідно до потреб споживання. Це забезпечує зменшене споживання електроенергії. Завдяки можливості підключення додаткових пристроїв котли цієї серії можуть бути використані з низькотемпературними системами теплої підлоги.
Основні характеристики та переваги
- Висока теплоефективність класу А
- Інтелектуальна система опалення
- Економія електроенергії завдяки насосу з частотним регулюванням
- Теплообмінник з нержавіючої сталі
- Високий комфорт гарячої води
- Стильний дизайн, відзначений світовими нагородами
- Низький рівень шуму
- Компактні розміри
- Зручна панель управління
Технічні характеристики
| P18/24-AS/1 | P24/28-AS/1 | |
| Потужність | ||
| Діапазон номінальної теплової потужності при 50/30 °C | 6.6 … 20 кВт | 7.7 … 25.9 кВт |
| Діапазон номінальної теплової потужності при 60/40 °C | 6.4 … 19.3 кВт | 7.5 … 25.1 кВт |
| Діапазон номінальної теплової потужності при 75/55 °C | 6 … 18.3 кВт | 6.9 … 23.9 кВт |
| Номінальний ККД при навантаженні (30%) | 107.8 % | 108.2 % |
| Клас NOx | 6 | 6 |
| Контур опалення | ||
| Максимальна температура димових газів | 89 °С | 89 °С |
| Діапазон номінальної теплової потужності | 6.2 …18.8 кВт | 7.2 …24.5 кВт |
| Мін. експлуатаційний тиск | 0.5 бар | 0.5 бар |
| Макс. експлуатаційний тиск | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Demir Dokum |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.54 куб.м/год |
| Тиск газу на вході в котел | 20 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 107.8 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Максимальна температура димових газів | 89 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 25.6 кг |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 75 град. |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 11.5 л/хв |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.3 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 55 град. |
| Мінімальний протік ГВП | 1.7 літр/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 626 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 37 050 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці



