




Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD white (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD white (1x1000, 1x2250W)

Кожен клієнт інтернет-магазину «ТеплоDim» має змогу самостійно забрати товар із пункту самовивезення в містах: Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Для перевірки наявності товару на конкретному складі зверніться до менеджера. |
Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD white - це побутовий електричний водонагрівач білого кольору від французького бренду Atlantic, який дозволяє керувати ним через Wi-Fi за допомогою програми Cozytouch (яка доступна для завантаження в Google Play та App Store). Ця модель належить до відомої серії Vertigo Steatite, що має вдосконалену сенсорну панель управління у формі краплі із індикацією роботи водонагрівача та підвищену енергоефективність.
Бойлери серії Vertigo Steatite Wi-Fi мають витягнуту прямокутну форму, обладнані двома баками (Double Tank) із сухими стеатитовими ТЕНами та підтримують як вертикальну, так і горизонтальну установку. У моделі Atlantic Vertigo Steatite Wi-Fi white використовуються два ТЕНи з потужністю 1 кВт у впускному баку та 2.25 кВт у випускному. ТЕНи працюють таким чином, що при досягненні температури у випускному баку, встановленої користувачем, вимикається 2.25 кВт і активується 1 кВт у впускному баку, що допомагає знизити споживання електричної енергії.
Однією з основних переваг бойлерів Atlantic Vertigo Steatite WI-FI white є їхня висока економічність, досягнута завдяки високоефективній пінополіуретановій теплоізоляції без хлорфторвуглецю. Також важливим є високоточний електронний термостат, здатний зменшити витрату електроенергії до 15% (залежно від індивідуальних користувань). Мобільний додаток Cozytouch надає можливість точно налаштувати графіки та режими роботи водонагрівача, що суттєво знижує енергоспоживання.
Можливість монтажу у горизонтальному та вертикальному положенні дозволяє без зусиль вибрати оптимальне місце для установки практично в будь-якому інтер'єрі. Завдяки сучасному дизайну накопичувального водонагрівача Atlantic Vertigo Steatite WI-FI він чудово вписується в більшість сучасних інтер'єрів. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, на електричну частину - 2 роки.

Особливості та переваги
- Вбудований Wi-Fi модуль забезпечує можливість дистанційного управління водонагрівачем: налаштування режимів роботи, моніторинг споживання води і електроенергії через мобільний додаток Cozytouch
- Технологія Double Tank: швидке нагрівання води завдяки конструкції з двома баками та двома сухими стеатитовими ТЕНами, які захищені емальованими колбами
- Водонагрівач преміум-класу ідеально впишеться в будь-який інтер'єр
- Режим Відсутність: дозволяє заощаджувати електроенергію, коли користувача немає вдома
- Режим Boost: режим прискореного нагріву води
- Прискорене нагрівання води завдяки ТЕНу потужністю 2250 Вт
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Компактний водонагрівач для установки в нішах або в обмежених просторах
- Економія електроенергії завдяки високоефективній пінополіуретановій ізоляції бака
- Оновлена сенсорна панель управління у формі краплі з індикацією роботи водонагрівача
- Високоякісна емаль з вмістом цирконію
- Інтелектуальне управління в режимі Eco+: система управління «запам'ятовує» режим споживання води та оптимізує витрати енергії
- Оновлений індикатор нагріву та готовності води у формі краплі
- Клас енергоефективності B
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| Vertigo Steatite WI-FI 80 | Vertigo Steatite WI-FI 100 | |
| Об'єм | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНу | 1 x 1000, 1 x 2250 Вт | |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |
| Макс. температура нагрівання | 70 °С | |
| Номінальний тиск | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.25 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 37.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
- Ціна: 18 499 ₴





