




Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 80 ES-MP0652F220-S WD white (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 80 ES-MP0652F220-S WD white (1x1000, 1x2250W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед візитом уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 80 ES-MP0652F220-S WD white - це електричний побутовий водонагрівач білого кольору від французького виробника Atlantic, з можливістю дистанційного керування через Wi-Fi за допомогою програми Cozytouch (доступна для завантаження в Google Play та App Store). Ця модель входить до популярної серії Vertigo Steatite, яка пропонує покращену сенсорну панель управління у формі краплі з індикацією роботи водонагрівача та підвищену енергоефективність.
Бойлери з серії Vertigo Steatite Wi-Fi мають витягнуту прямокутну форму, оснащені двома баками (Double Tank) із сухими стеатитовими ТЕНами, що дозволяє їх встановлення як вертикально, так і горизонтально. У моделі Atlantic Vertigo Steatite Wi-Fi white застосовуються два ТЕНи потужністю 1 кВт у впускному баку і 2.25 кВт у випускному. Принцип роботи ТЕНів такий, що коли температура у випускному баку досягає заданої, 2.25 кВт вимикається і запускається 1 кВт у впускному баку, що дозволяє зменшити споживання електроенергії.
Основною перевагою бойлерів Atlantic Vertigo Steatite WI-FI white є їхня висока економічність, досягнута завдяки ефективній пінополіуретановій теплоізоляції без хлорфторвуглецю. А також точний електронний термостат, здатний зменшити витрату електроенергії до 15% (в залежності від індивідуальних умов використання). Мобільний додаток Cozytouch дозволяє точно налаштувати графік та режими роботи бойлера, що суттєво знижує енергоспоживання.
Можливість горизонтального і вертикального монтажу забезпечує простоту вибору оптимального місця для встановлення в будь-якому інтер'єрі. Завдяки сучасному дизайну накопичувального водонагрівача Atlantic Vertigo Steatite WI-FI, він гармонійно вписується в більшість сучасних інтер'єрів. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, на електричну частину - 2 роки.

Особливості та переваги
- Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє дистанційно керувати водонагрівачем: налаштовувати режими роботи, контролювати споживання води та електроенергії через мобільний додаток Cozytouch
- Технологія Double Tank: забезпечує швидке нагрівання води завдяки конструкції з двома баками та двома сухими стеатитовими ТЕНами, що захищені емальованими колбами
- Преміум-класу водонагрівач ідеально підійде для будь-якого інтер'єру
- Режим Відсутність: допомагає заощаджувати електроенергію, коли користувача немає вдома
- Режим Boost: прискорене нагрівання води
- Прискорене нагрівання води завдяки ТЕНу потужністю 2250 Вт
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Компактний водонагрівач, підходящий для встановлення в нішах або в обмежених просторах
- Економія електроенергії завдяки високоефективній пінополіуретановій ізоляції бака
- Сучасна сенсорна панель управління у формі краплі з індикацією роботи водонагрівача
- Високоякісна емаль з додаванням цирконію
- Інтелектуальне управління в режимі Eco+: система управління «запам'ятовує» режим водоспоживання та оптимізує енергетичні витрати
- Оновлений індикатор нагрівання та готовності води у формі краплі
- Клас енергоефективності B
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не хвилюйтесь, виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високий рівень сервісу |
Технічні характеристики
| Vertigo Steatite WI-FI 80 | Vertigo Steatite WI-FI 100 | |
| Об'єм | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНу | 1 x 1000, 1 x 2250 Вт | |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |
| Макс. температура нагрівання | 70 °С | |
| Номінальний тиск | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.25 кВт |
| Об'єм ємності для води | 65 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 32.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
- Ціна: 17 399 ₴





