




Водонагрівач Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S (сухий тен)
Водонагрівач побутовий електричний Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S (2200W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивозу: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевірте наявність товару на конкретному складі у нашого менеджера заздалегідь. |
Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S - це традиційний циліндричний бойлер вертикального монтажу об'ємом 200 літрів, який стане чудовим вибором для родини з 5 і більше осіб або для невеликого офісу. В конструкції водонагрівача використовується інноваційний «сухий» стеатитовий ТЕН, що не має контакту з водою, захищений сталевою емальованою оболонкою. Це гарантує максимальний захист бака водонагрівача від корозії та утворення накипу.
Для додаткового захисту від корозії та утворення мінеральних відкладень в водонагрівачах цієї серії використовується магнієвий анод, який має подовжений термін служби. Використання стеатитового ТЕНу та магнієвого анода значно подовжує термін експлуатації водонагрівача та знижує витрати на технічне обслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, що містить цирконій. Завдяки щільній пінополіуретановій ізоляції в цій моделі досягається мінімальні втрати тепла від гарячої води, що дозволяє значно економити на енергоспоживанні.
Сучасний дизайн водонагрівача прекрасно впишеться у Ваш інтер'єр, а зовсім безшумна робота робить експлуатацію водонагрівача комфортною. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Завдяки технології Steatite бак максимально захищений від корозії та накипу, що забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Економія електроенергії завдяки високоефективній пінополіуретановій ізоляції бака
- Високоякісна емаль з додаванням цирконію
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Клас енергоефективності C
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта, магнієвий анод, термостат з захистом від перегріву
- Індикатор нагрівання
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не проблема, виконаємо все швидко та якісно - гарантуємо надійність, чесність та якість |
Технічні характеристики
| Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S | Wall Mounted 200 ES-VM150ME-S | |
| Об'єм | 150 л | 200 л |
| Потужність ТЕНу | 1800 Вт | 2200 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | |
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |
| Макс. температура нагрівання | 65 °С | |
| Номінальний тиск | 8 бар | |
| Ступінь захисту | IP 24 | |
| Клас енергоефективності | C | |
| Час нагріву від 15 до 65 °С | 254 хв. | 344 хв. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1475 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 530 мм |
- Ціна: 21 379 ₴


