




Водонагрівач Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S (сухий тен)
Електричний водонагрівач побутовий Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S (1800W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар в пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами кур'єрської служби "Нова Пошта". Перед приїздом уточнюйте наявність товару на складі у менеджера. |
Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S - це традиційний вертикальний бойлер циліндричної форми об'ємом 150 літрів, що ідеально підходить для родини з 5 і більше членів або невеликого офісу. У конструкції водонагрівача застосовано інноваційний «сухий» стеатитовий ТЕН, який не має прямого контакту з водою і захищений сталевою емальованою оболонкою. Це забезпечує максимально надійний захист бака водонагрівача від корозії та накипу.
Для додаткового захисту від корозійних процесів та мінеральних відкладень в водонагрівачах цієї серії використовують магнієвий анод з подовженим терміном експлуатації. Використання стеатитового ТЕНу і магнієвого анода сприяє збільшенню терміну служби водонагрівача та значному зниженню витрат на технічне обслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача також додатково захищений високоякісною емаллю з додаванням цирконію. Використання щільної теплоізоляції з пінополіуретану в даній моделі забезпечує мінімальні втрати тепла з нагрітої води, що істотно зменшує споживання енергії.
Сучасний вигляд водонагрівача дозволяє йому органічно вписатися в ваш інтер'єр, а абсолютна безшумність роботи робить використання водонагрівача дуже комфортним. Гарантія виробника на бак складає 7 років, а на електричну частину - 2 роки.
Переваги та особливості
- Завдяки технології Steatite бак максимально захищений від корозії і утворення накипу, що забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Економія електроенергії завдяки високоефективній пінополіуретановій ізоляції бака
- Високоякісна емаль з цирконієм
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Клас енергоефективності C
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта, магнієвий анод, термостат з захистом від перегріву
- Індикатор нагріву
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем – швидко та якісно виконаємо всі роботи, гарантуючи надійність і якість |
Технічні характеристики
| Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S | Wall Mounted 200 ES-VM150ME-S | |
| Об'єм | 150 л | 200 л |
| Потужність ТЕНу | 1800 Вт | 2200 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | |
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |
| Макс. температура нагрівання | 65 °С | |
| Номінальний тиск | 8 бар | |
| Ступінь захисту | IP 24 | |
| Клас енергоефективності | C | |
| Час нагріву від 15 до 65 °С | 254 хв. | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1155 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 530 мм |
- Ціна: 16 779 ₴


