


Водонагрівач Atlantic Steatite Floor Standing VSRS 300L (сухий тен)
Електричний водонагрівач Atlantic Steatite Floor Standing VSRS 300L (2400W)

Усі клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати своє замовлення в пунктах самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед приїздом уточніть наявність товару у менеджера. |
Atlantic Steatite Floor Standing VSRS 300L - сучасний та стильний підлоговий водонагрівач, розроблений для використання в місцях з великим споживанням гарячої води. Ця модель прекрасно підходить для міні-готелів, кафе, піцерій, SPA-комплексів чи лікувальних установ. Потужний нагрівальний елемент забезпечує швидке та рівномірне нагрівання води, гарантуючи високу продуктивність. Можливе підключення до електромережі з напругою 220 В або 380 В.
В конструкції водонагрівача передбачений унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, який не має контакту з водою і захищений сталевою емальованою оболонкою. Це забезпечує максимальний захист бака від корозії та накипу. Для додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії встановлено магнієвий анод, що має подовжений термін служби. Завдяки використанню стеатитового ТЕНу та магнієвого анода збільшується тривалість експлуатації водонагрівача та зменшуються витрати на обслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача має додатковий захист завдяки якісній емалі, що містить цирконій. Усі водонагрівачі серії Steatite Floor Standing оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що зменшує теплові втрати до 5-6 °C на добу та дозволяє зберігати гарячу воду протягом тривалого часу. Вбудований точний капілярний термостат з точністю до 1 °C контролює температуру нагріву води, що здатне зекономити до 15% електроенергії.
Сучасний вигляд водонагрівача дозволить йому бездоганно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота забезпечує комфорт під час експлуатації. Гарантійний термін на бак водонагрівача становить 7 років, на електричні компоненти - 2 роки.
Переваги та особливості
- Швидке нагрівання води завдяки потужному нагрівальному елементу 3000 Вт
- Високоякісне покриття емаллю з цирконієм
- Технологія Steatite забезпечує максимальний захист бака від корозії та накипу, гарантуючи тривалий термін служби
- Економія електроенергії завдяки ефективній пінополіуретановій ізоляції
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Клас енергоефективності C
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта, магнієвий анод, термостат з захистом від перегріву.
- Індикатор температури нагріву
- Патрубок для гарячої води з нержавіючої сталі
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо усі роботи оперативно та якісно - гарантуємо надійність та професіоналізм |
Технічні характеристики
| VSRS 200L | VSRS 300L | |
| Об'єм | 200 л | 300 л |
| Потужність ТЕНу | 2400 Вт | 3000 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц / 400 В, 50 Гц | |
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |
| Макс. температура нагрівання | 65 °С | |
| Номінальний тиск | 8 бар | |
| Ступінь захисту | IP 24 | |
| Клас енергоефективності | C | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 73 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1761 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глибина | 598 мм |
- Ціна: 37 199 ₴
