


Водонагрівач Atlantic Steatite Floor Standing VSRS 200L (сухий тен)
Водонагрівач електричний побутовий Atlantic Steatite Floor Standing VSRS 200L (2400W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» можуть зручно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Для уточнення наявності товару на конкретному складі, будь ласка, звертайтеся до менеджера. |
Atlantic Steatite Floor Standing VSRS 200L - елегантний сучасний водонагрівач, що призначений для експлуатації в місцях з високим споживанням гарячої води. Ця модель чудово підійде для міні-готелів, кафе, піцерій, SPA-комплексів або медичних установ. Нагрівальний елемент потужністю забезпечує швидке та рівномірне нагрівання води, що забезпечує високу продуктивність. Можливо підключення до електромережі з напругою 220 В або 380 В.
У конструкції водонагрівача використаний інноваційний «сухий» стеатитовий ТЕН, який не контактує з водою, та захищений сталевою емальованою колбою. Це забезпечує максимальний захист бака від корозії та накипу. Додатковий захист від корозії і мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії досягається завдяки магнієвому аноду з подовженим терміном служби. Використання стеатитового ТЕНу та магнієвого анода продовжує експлуатаційний термін водонагрівача і значно зменшує витрати на технічне обслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, яка містить цирконій. Всі водонагрівачі серії Steatite Floor Standing оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє знизити теплові втрати до 5-6 °C на добу та зберігати гарячу воду протягом тривалого часу. Вбудований високоточний капілярний термостат з точністю до 1 °C контролює температуру води, що дозволяє заощаджувати до 15% електроенергії.
Сучасний дизайн водонагрівача забезпечує його гармонійне вписування в будь-який інтер'єр, а його абсолютно безшумна робота робить використання водонагрівача комфортним. Гарантійний термін виробника на робочий бак водонагрівача складає 7 років, а на електричну частину - 2 роки.
Основні особливості та переваги
- Прискорене нагрівання води завдяки потужному нагрівальному елементу 2400 Вт
- Високоякісна емаль з додаванням цирконію
- Завдяки технології Steatite бак максимально захищений від корозії та утворення накипу, що забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Економія електроенергії завдяки ефективній пінополіуретановій ізоляції
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Клас енергоефективності C
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта, магнієвий анод, термостат із захистом від перегріву.
- Індикатор нагрівання
- Патрубок забору гарячої води з нержавної сталі
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не проблема, виконаємо всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| VSRS 200L | VSRS 300L | |
| Об'єм | 200 л | 300 л |
| Потужність ТЕНу | 2400 Вт | 3000 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц / 400 В, 50 Гц | |
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |
| Макс. температура нагрівання | 65 °С | |
| Номінальний тиск | 8 бар | |
| Ступінь захисту | IP 24 | |
| Клас енергоефективності | C | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Бічна |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 58 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1258 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глибина | 598 мм |
- Ціна: 30 659 ₴
