




Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 (над мийкою)
Електричний водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 (2000W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати продукт у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами "Нової Пошти". Наявність товару на конкретному складі бажано уточнювати у менеджера. |
Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 - компактний побутовий накопичувальний електричний водонагрівач з механічним управлінням. Бойлер має мідний ТЕН і здатний нагріти воду в баку за приблизно 20 хвилин. Пристрій вражає своїм естетичним дизайном та компактними розмірами, що робить його чудовим вибором для обмежених просторів та дає можливість встановити його вертикально над мийкою.
Ця модель водонагрівача обладнана індикатором, що показує рівень нагріву та готовність до роботи. Управління здійснюється механічно. Корпус має правильну прямокутну форму з нижнім підведенням труби. Запатентована технологія O'Pro забезпечує відмінний антикорозійний захист для нагрівального елемента і бака, подовжуючи їх термін експлуатації та поліпшуючи ефективність роботи.
Мінімалістичний дизайн і невеликі габарити даного обладнання забезпечують зручність установки. Це рішення підходить для малих ванних кімнат та технічних приміщень, може бути розташоване у верхній кухонній шафі або в офісі. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 5 років, а на електричну частину — 2 роки.
Переваги та особливості
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro, що зменшує витрату магнієвого анода та, відповідно, продовжує термін його активної роботи із захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із захистом від перегріву
- Кабель з вилкою та кронштейн для монтажу на стіну входять у комплект
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Ми швидко та якісно виконаємо всі роботи - гарантуємо надійність та високу якість |
Технічні характеристики
| SWH 10A M-3 | SWH 15A M-3 | SWH 10U M-3 | SWH 15U M-M-3 | |
| Об'єм | 10 л | 15 л | 10 л | 15 л |
| Тип установки | Вертикальний (над мийкою) | Вертикальний (під мийкою) | ||
| Потужність ТЕНу | 2000 Вт | |||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | |||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | |||
| Номінальний тиск | 8 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Клас енергоефективності | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Глибина | 281 мм |
- Ціна: 4 659 ₴




