




Водонагрівач Atlantic O'Pro Compact 15 RB (над мийкою)
Електричний побутовий водонагрівач Atlantic O'Pro Compact PC 15 RB (1600W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» можуть забрати товар самостійно в пунктах самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися доставкою "Нова Пошта". Будь ласка, уточніть наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Atlantic O'Pro Compact PC 15 RB - малий електричний накопичувальний водонагрівач з механічним управлінням, призначений для встановлення над миттям, забезпечуючи гарячою водою одну точку водопостачання. Компактні габарити дозволяють зручно інтегрувати пристрій в кухонні меблі.
Цей бойлер обладнаний мідним ТЕНом, який нагріває воду в баку приблизно за 20 хвилин. Магнієвий анод використовується як основний захист робочого бака і нагрівального елемента від корозійних процесів. Унікальна технологія O'Pro, розроблена брендом, забезпечує відмінний антикорозійний захист нагрівального елемента і бойлера, продовжуючи їх експлуатаційний термін та підвищуючи ефективність роботи.
Внутрішній бак водонагрівача Atlantic O'Pro Compact додатково захищено високоякісною емаллю з цирконієм. Усі моделі серії O'Pro Compact мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що зменшує теплові втрати до 5 - 6 °C на добу, зберігаючи гарячу воду протягом тривалого часу.
Мінімалістичний дизайн та невеликі розміри роблять цю модель зручною для установки. Вона підходить для маленьких ванних кімнат та технічних приміщень, може бути розміщена у верхньому кухонному шафі або в офісі. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача складає 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Переваги та особливості
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro, що зменшує швидкість зношування магнієвого анода і, як наслідок, подовжує термін його ефективної роботи для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Нержавіючий патрубок забору гарячої води
- Термостат, що запобігає перегріву
- Розташування патрубків на відстані 100 мм
- Діаметр патрубків для підключення 1/2"
- До комплекту входять кабель, вилка, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Зробимо все швидко та якісно - ми гарантуємо надійність, чесність та високу якість послуг |
Технічні характеристики
| PC 15 RB | PC 15 SB | |
| Об'єм | 15 л | 15 л |
| Тип установки | Вертикальний (над мийкою) | Вертикальний (під мийкою) |
| Потужність ТЕНу | 1600 Вт | |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | |
| Макс. температура нагрівання | 65 °C | |
| Номінальний тиск | 8 бар | |
| Ступінь захисту | IP 24 | |
| Клас енергоефективності | B | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 7.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 399 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Глибина | 345 мм |
- Ціна: 3 989 ₴





