




Водонагрівач Atlantic Nanto SWH 15 A M-N1 (над мийкою)
Електричний водонагрівач побутовий Atlantic Nanto SWH 15A M-N1 (2000W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або скористатися доставкою компанії "Нова Пошта". Перед відвідинами складу уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Atlantic Nanto SWH 15A M-N1 - побутовий накопичувальний електричний бойлер малого об'єму з механічним управлінням. Даний водонагрівач має мідний ТЕН, що дозволяє нагріти воду в баку за приблизно 30 хвилин. Модель відрізняється стильним ергономічним дизайном та компактними розмірами, що робить її ідеальним рішенням для обмежених просторів та забезпечує можливість вертикальної установки над мийкою.
Ця модель водонагрівача обладнана індикатором, що показує рівень нагріву і готовності. Управління виконується механічним способом. Корпус має правильну прямокутну форму з підведенням труби знизу. Унікальна технологія O'Pro, запатентована виробником, гарантує високий антикорозійний захист нагрівального елемента та баку бойлера, що подовжує їх термін служби та підвищує ефективність роботи.
Сучасний мінімалістичний дизайн обладнання та його невеликі розміри роблять дану модель зручною для установки. Це рішення підходить для компактних ванних кімнат і технічних приміщень, може бути розміщене в верхній шафі на кухні або встановлене в офісі. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Швидке нагрівання води завдяки потужному нагрівальному елементу 2000 Вт
- Компактний преміум-дизайн, що вписується в будь-який інтер'єр
- Оновлений індикатор нагріву у формі краплі
- Високоякісна емаль з додаванням цирконію
- Регулятор температури на корпусі для зручності у використанні
- Термін служби бака подовжено на 50% завдяки ексклюзивному електронному антикорозійному захисту O’Pro
- Екологічна пінополіуретанова ізоляція
- Можливість вертикальної установки над мийкою
- Клас енергоефективності A
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, здійснимо всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність і високу якість |
Технічні характеристики
| SWH 10A M-N1 | SWH 15A M-N1 | SWH 10U M-N1 | SWH 15U M-N1 | |
| Об'єм | 10 л | 15 л | 10 л | 15 л |
| Тип установки | Вертикальний (над мийкою) | Вертикальний (під мийкою) | ||
| Потужність ТЕНу | 2000 Вт | |||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | |||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | |||
| Номінальний тиск | 8 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Клас енергоефективності | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 8.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 387 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 321 мм |
- Ціна: 5 119 ₴





