




Водонагрівач Atlantic Nanto SWH 10 A M-N1 (над мийкою)
Електричний водонагрівач побутовий Atlantic Nanto SWH 10A M-N1 (2000W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати товар у пункти самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевірте наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Atlantic Nanto SWH 10A M-N1 - електричний накопичувальний водонагрівач малого об'єму з механічним управлінням. Бойлер оснащений мідним ТЕНом і здатен нагрівати воду в резервуарах приблизно за 20 хвилин. Цей водонагрівач виділяється своїм оригінальним ергономічним дизайном і компактними розмірами, що робить його ідеальним для обмежених просторів і дозволяє інтегрувати його в гарнітур вертикально над мийкою.
Ця модель обладнана індикатором рівня нагріву та готовності до роботи. Керування здійснюється механічно. Корпус має правильну прямокутну форму з нижнім підведенням труби. Унікальна запатентована технологія O’Pro забезпечує високий рівень антикорозійного захисту нагрівального елемента та бака бойлера, що подовжує їх термін експлуатації і підвищує ефективність роботи.
Мінімалістичний дизайн і невеликі розміри забезпечують зручність у монтажі. Пристрій підходить для невеликих ванних кімнат та технічних приміщень, може бути розташоване у верхньому кухонному шафі або в офісі. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Швидке нагрівання води завдяки ТЕНу потужністю 2000 Вт
- Компактний преміум-дизайн, який чудово вписується в будь-який інтер’єр
- Оновлений індикатор нагріву та готовності води у формі краплі
- Високоякісна емаль зі вмістом цирконію
- Регулятор температури на корпусі для зручності та комфортної експлуатації водонагрівача
- Термін служби бака збільшено на 50% завдяки унікальному електронному антикорозійному захисту O’Pro
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Встановлення вертикально над мийкою
- Клас енергоефективності A
Потребуєте монтажу водонагрівача (бойлера) в м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Зв'яжіться з нами, і ми виконані всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність та високу якість |
Технічні характеристики
| SWH 10A M-N1 | SWH 15A M-N1 | SWH 10U M-N1 | SWH 15U M-N1 | |
| Об'єм | 10 л | 15 л | 10 л | 15 л |
| Тип установки | Вертикальний (над мийкою) | Вертикальний (під мийкою) | ||
| Потужність ТЕНу | 2000 Вт | |||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | |||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | |||
| Номінальний тиск | 8 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Клас енергоефективності | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 387 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 263 мм |
- Ціна: 4 619 ₴





