




Водонагрівач Atlantic O'Pro Horizontal HM 100 D400-1-M (мокрий тен)
Електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Horizontal HM 100 D400-1-M (1500W)

Кожен користувач інтернет-магазину «ТеплоDim» може безпосередньо забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Для перевірки наявності товару на конкретному складі рекомендуємо заздалегідь зв’язатися з менеджером. |
Atlantic O'Pro Horizontal HM 100 D400-1-M - побутовий електричний водонагрівач, створений для горизонтального монтажу, що робить його ідеальним для обмежених просторових умов.
У конструкції водонагрівача застосовується мідний ТЕН. Магнієвий анод виконує роль основного захисту робочого резерву та нагрівального елемента від корозії. У кожному з водонагрівачів серії O'Pro Horizontal передбачено пристрій, який подовжує термін служби магнієвого анода у 2 рази. Ця технологія дозволяє зменшити витрати на обслуговування, яке проводиться лише один раз на два роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю з додаванням цирконію. Всі водонагрівачі серії O'Pro Horizontal забезпечені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що зменшує теплові втрати до 5-6 °C на добу, дозволяючи зберігати воду теплою протягом значного часу.
Сучасний вигляд водонагрівача дозволить йому стати частиною вашого інтер'єру, а безшумна робота і зовнішнє регулювання температури роблять використання водонагрівача зручним. Гарантія виробника на бак водонагрівача становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Переваги та особливості
- Запобіжний клапан і діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro, що зменшує витрату магнієвого анода, а отже, подовжує його термін служби у захисті внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагрівання
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат з захистом від перегріву
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) в м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко і якісно – обіцяємо надійність, порядність та високий рівень сервісу |
Технічні характеристики
| HM 050 D400-1-M | HM 080 D400-1-M | HM 100 D400-1-M | |
| Об'єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНу | 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Час нагріву від 15 до 65 °С | 100 хв. | 165 хв. | 220 хв. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1014 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
- Ціна: 7 709 ₴




