




Водонагрівач Atlantic O'Pro Horizontal HM 080 D400-1-M (мокрий тен)
Електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Horizontal HM 080 D400-1-M (1500W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» можуть самостійно забрати замовлення в пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед поїздкою уточнюйте наявність товару на складі в менеджера. |
Atlantic O'Pro Horizontal HM 080 D400-1-M - електричний водонагрівач для домашнього використання, розроблений для горизонтального монтажу, що дозволяє встановити його навіть у обмеженому просторі.
В конструкції водонагрівача використано мідний ТЕН. Магнієвий анод служить основним захистом робочого бака і нагрівального елемента від корозії. Кожен водонагрівач серії O'Pro Horizontal обладнано пристроєм між ТЕНом і магнієвим анодом, що подовжує термін експлуатації магнієвого анода вдвічі. Ця технологія дозволяє зменшити витрати на технічне обслуговування до одного разу кожні два роки.
Внутрішній бак водонагрівача доповнено високоякісною емаллю, що містить цирконій. Усі пристрої серії O'Pro Horizontal мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що зменшує теплові втрати до 5-6 °C на добу, зберігаючи воду гарячою протягом тривалого часу.
Сучасний дизайн цього водонагрівача дозволяє йому вміло вписуватися у ваш інтер'єнт, а абсолютно безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують комфортність його використання. Гарантія від виробника на робочий бак становить 5 років, а на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан і діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro, що знижує витрату магнієвого анода та, відповідно, подовжує термін його роботи для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із захистом від перегріву
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не проблема, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність і якість |
Технічні характеристики
| HM 050 D400-1-M | HM 080 D400-1-M | HM 100 D400-1-M | |
| Об'єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНу | 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Час нагріву від 15 до 65 °С | 100 хв. | 165 хв. | 220 хв. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 19.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 852 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
- Ціна: 6 769 ₴




