




Водонагрівач Atlantic O'Pro Slim PC 75 (мокрий тен)
Електричний накопичувальний водонагрівач Atlantic O'Pro Slim PC 75 (2000W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або ж скористатися послугами "Нової Пошти". Перш ніж відвідати склад, будь ласка, уточніть наявність товару у менеджера. |
Atlantic O’Pro Slim PC 75 - це водонагрівач компактних розмірів з зовнішнім діаметром бака всього 338 мм, що дозволяє встановлювати його у вузьких місцях або використовувати як вбудоване пристрій. Завдяки зменшеному діаметру змішування, споживач отримує на 30% більше гарячої води в порівнянні з традиційними моделями.
В конструкції водонагрівача застосовується мідний ТЕН. Магнієвий анод служить основним захистом робочого бака та нагрівального елемента від корозії. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Slim розташований пристрій між ТЕНом та магнієвим анодом, який подвоює термін служби анода. Ця технологія допомагає знизити витрати на обслуговування, яке потрібно проводити всього раз на два роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищено якісною емаллю з вмістом цирконію. Усі водонагрівачі серії O'Pro Slim оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє зменшити теплові втрати до 5-6 °C за добу і підтримувати воду гарячою протягом тривалого часу.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволяє йому органічно вписатися в інтер'єр, а безшумна робота та зовнішнє регулювання температури роблять використання водонагрівача зручним. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача складає 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Переваги та особливості
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro, що зменшує витрату магнієвого анода і, відповідно, подовжує термін його служби для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагрівання
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із захистом від перегріву
- У комплект входять кабель, вилка
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми здійснимо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| O’Pro Slim PC 30 | O’Pro Slim PC 50 | O’Pro Slim PC 75 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 75 л |
| Потужність ТЕНу | 2000 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | С | D |
| Час нагріву від 15 до 65 ° | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 75 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 19.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1190 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Глибина | 345 мм |
- Ціна: 5 799 ₴

