




Водонагрівач Atlantic O'Pro Slim PC 50 (мокрий тен)
Електричний накопичувальний водонагрівач Atlantic O'Pro Slim PC 50 (2000W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» можуть самостійно забрати замовлення з пунктів самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або скористатися послугами "Нова Пошта". Перевірте наявність товару на складі у менеджера. |
Atlantic O’Pro Slim PC 50 - це водонагрівач з суперкомпактними габаритами, діаметр зовнішнього бака якого становить лише 338 мм, що робить можливим його установку у вузьких нішах або використання вбудованим. Завдяки зменшеному дзеркалу змішування клієнт отримує на 30% більше гарячої води у порівнянні з традиційними моделями.
В конструкції цього водонагрівача застосовано мідний ТЕН. Магнієвий анод виконує функцію основного захисту робочого бака і нагрівального елемента від корозії. У всіх водонагрівачах серії O'Pro Slim між ТЕНом і магнієвим анодом встановлено пристрій, що подовжує термін служби анода до двох разів. Ця технологія дозволяє зменшити витрати на технічне обслуговування, яке необхідно проводити лише раз на два роки.
Внутрішній бак водонагрівача надійно захищений високоякісною емаллю з додаванням цирконію. Усі водонагрівачі серії O'Pro Slim обладнані щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що скорочує теплові втрати лише до 5-6 °C на день, зберігаючи воду гарячою протягом тривалого часу.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволяє йому органічно вписатися у ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують комфорт у використанні. Гарантія від виробника на робочий бак становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro знижує витрату магнієвого анода, тим самим подовжуючи термін його активної роботи для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагрівання
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із функцією захисту від перегріву
- У комплекті поставляється кабель, вилка
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко і якісно – гарантуємо надійність, порядність та високий рівень обслуговування |
Технічні характеристики
| O’Pro Slim PC 30 | O’Pro Slim PC 50 | O’Pro Slim PC 75 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 75 л |
| Потужність ТЕНу | 2000 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | С | D |
| Час нагріву від 15 до 65 °С | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 15.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 918 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Глибина | 345 мм |
- Ціна: 5 099 ₴



