




Водонагрівач Atlantic O'Pro Slim PC 30 (мокрий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Slim PC 30 (2000W)

Усі покупці інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення в містах: Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або скористатись послугами кур'єрської служби "Нова Пошта". Будь ласка, заздалегідь уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Atlantic O’Pro Slim PC 30 - це водонагрівач з дуже компактними габаритами, діаметр зовнішнього бака якого складає всього 338 мм, що дозволяє легко встановлювати його у вузькі простори або використовувати в якості вбудованого приладу. Завдяки зменшеному дзеркалу змішування споживач отримує до 30% більше гарячої води у порівнянні з водонагрівачами стандартного діаметра.
В конструкції даного водонагрівача використовується мідний ТЕН. Магнієвий анод служить основним захистом робочого бака та нагрівального елемента від корозії. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Slim між ТЕНом і магнієвим анодом встановлений пристрій, який подовжує термін служби магнієвого анода вдвічі. Ця технологія дозволяє зменшити витрати на обслуговування, яке потрібно проводити лише раз на два роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, що містить цирконій. Усі водонагрівачі серії O'Pro Slim мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що зводить теплові втрати до 5-6 °C за день і дозволяє зберегти воду гарячою на протязі тривалого часу.
Сучасний дизайн водонагрівача ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, а абсолютно безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують комфортність експлуатації водонагрівача. Гарантійний термін виробника на робочий бак становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro, що зменшує витрату магнієвого анода й, відповідно, подовжує його термін служби в захисті внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагрівання
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Трубка забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат з захистом від перегріву
- У наборі постачається кабель, вилка
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність і високий рівень сервісу |
Технічні характеристики
| O’Pro Slim PC 30 | O’Pro Slim PC 50 | O’Pro Slim PC 75 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 75 л |
| Потужність ТЕНу | 2000 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | С | D |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 11.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 623 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Глибина | 345 мм |
- Ціна: 4 899 ₴




