




Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S (1500 + 1000W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Перед візитом уточнюйте наявність товару на потрібному складі у менеджера. |
Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S - сучасний водонагрівач прямокутної форми, в основі якого лежить технологія "Double Tank". Прилад має два сухих стеатитових ТЕНи та два баки, які взаємопов'язані. Завдяки цій технології можливо послідовно нагрівати воду в кожному баку, що суттєво економить час нагріву.
Робочий бак і колба ТЕНа захищені емаллю з цирконієм. Інноваційна технологія Steatite та два магнієві аноди запобігають корозії стінок бака та нагрівального елемента. Високощільна теплоізоляція забезпечує мінімальні теплові втрати та тривале збереження води у гарячому стані. Для безпеки експлуатації встановлені запобіжний клапан та термостат.
Цей водонагрівач має вузьку конструкцію та сучасний вигляд, що робить його ідеальним для оптимального використання в вашому домі та економії простору. Гарантія на робочий бак складає 7 років, а на електричні компоненти - 2 роки.
Особливості та переваги
- Double Tank Technology - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
- Робочий бак і колба ТЕНу покриті емаллю з цирконієм - 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок забору гарячої води виконаний з нержавіючої сталі
- Надточний електронний термостат
- Захист від перегріву в кожному баку
- Комплект включає кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектричну муфту, кронштейни, шаблон для монтажу
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, проведемо усі роботи швидко та якісно – гарантуючи надійність, порядність і якість |
Технічні характеристики
| Vertigo Steatite Essential 30 | Vertigo Steatite Essential 50 | Vertigo Steatite Essential 80 | Vertigo Steatite Essential 100 | |
| Об'єм | 25 л | 40 л | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНу | 2000 (2 х 1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |||
| Макс. температура нагріву | 70 °C | |||
| Номінальний тиск | 8 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Клас енергоефективності | C | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1302 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
- Ціна: 17 419 ₴





