




Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S (1500 + 1000W)

Кожен споживач інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість забрати товар самостійно з пункту самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед замовленням уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S - елегантний сучасний водонагрівач прямокутної форми, в якому реалізовано технологію "Double Tank". Пристрій має два сухі стеатитові ТЕНи й два баки, які з'єднані між собою. Ця технологія дозволяє по черзі нагрівати воду в кожному баку, що значно економить час для нагрівання.
Робочий бак та колба ТЕНу покриті спеціальною емаллю з цирконієм. Унікальна технологія Steatite та два магнієві аноди запобігають виникненню корозії на внутрішніх стінках бака та нагрівальному елементі. Високощільна теплоізоляція забезпечує мінімальні втрати тепла, тривало зберігаючи воду гарячою. Для безпеки в роботі передбачені запобіжний клапан і термостат.
Цей водонагрівач має компактну форму та сучасний дизайн, що ідеально впишеться у ваш інтер'єр і допоможе заощадити простір. Гарантія від виробника на робочий бак становить 7 років, а на електричні компоненти - 2 роки.
Особливості та переваги
- Double Tank Technology - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
- Робочий бак і колба ТЕНу покриті емаллю з цирконієм - 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Надточний електронний термостат
- Захист від перегріву в кожному баку
- У комплект постачання входить кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейни, шаблон для монтажу
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо усі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| Vertigo Steatite Essential 30 | Vertigo Steatite Essential 50 | Vertigo Steatite Essential 80 | Vertigo Steatite Essential 100 | |
| Об'єм | 25 л | 40 л | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНу | 2000 (2 х 1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |||
| Макс. температура нагріву | 70 °С | |||
| Номінальний тиск | 8 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Клас енергоефективності | C | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 32.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1092 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
- Ціна: 16 709 ₴





