




Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S (1500 + 1000W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті видачі: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами кур'єрської служби "Нова Пошта". Перед тим, як приїхати, уточніть наявність товару у менеджера. |
Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S - елегантний сучасний водонагрівач прямокутної форми, в конструкції якого реалізовано технологію "Double Tank". Водонагрівач обладнаний двома сухими стеатитовими ТЕНами та двома баками, котрі з'єднані між собою. Ця технологія дозволяє нагрівати воду в кожному баку по черзі, що суттєво скорочує час нагріву.
Робочий бак і колба ТЕНа мають емалеве покриття з цирконієм. Спеціально розроблена технологія Steatite та два магнієві аноди забезпечують захист від корозії на стінках бака і нагрівального елемента. Високощільна теплоізоляція гарантує мінімальні втрати тепла, що дозволяє довгий час зберігати воду гарячою. Для безпечного функціонування передбачені запобіжний клапан та термостат.
Водонагрівач має вузьку форму із сучасним дизайном, що підходить для оптимального використання у вашій оселі та економії простору. Гарантія від виробника на робочий бак водонагрівача складає 7 років, на електричні компоненти - 2 роки.
Особливості та переваги
- Double Tank Technology - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
- Робочий бак та колба ТЕНу мають емалеве покриття з цирконієм - 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні характеристики
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Точний електронний термостат
- Захист від перегріву в кожному баку
- У комплекті є кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейни, шаблон для монтажу
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Залюбки виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| Vertigo Steatite Essential 30 | Vertigo Steatite Essential 50 | Vertigo Steatite Essential 80 | Vertigo Steatite Essential 100 | |
| Об'єм | 25 л | 40 л | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНу | 2000 (2 х 1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |||
| Макс. температура нагріву | 70 °С | |||
| Номінальний тиск | 8 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Клас енергоефективності | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 24.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 767 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
- Ціна: 15 259 ₴





