




Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S (2х1000W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно отримати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса. Також ви можете скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Для перевірки наявності товару на конкретному складі, будь ласка, звертайтеся до менеджера. |
Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S - сучасний стильний водонагрівач прямокутної форми, в конструкції якого реалізована технологія "Double Tank". Прилад має два сухі стеатитові ТЕНи та два ємності, які з'єднані між собою. Запропонована технологія дозволяє по черзі нагрівати воду в кожному баку, що суттєво скорочує час на нагрів.
Робочий бак і колба ТЕНа покриті емаллю з цирконієм. Спеціальна технологія Steatite і два магнієві аноди запобігають корозії на внутрішніх стінках бака та нагрівальному елементі. Високощільна теплоізоляція забезпечує мінімальні втрати тепла та тривалий зберігає воду теплою. Для безпеки передбачено запобіжний клапан і термостат.
Водонагрівач має компактну форму і сучасний дизайн, що робить його ідеальним для оптимального використання у вашому домі та заощадження простору. Гарантія виробника на бак водонагрівача становить 7 років, а на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Технологія Double Tank - два баки, два "сухі" стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
- Робочий бак і колба ТЕНу покриті емаллю з цирконієм - 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок для забору гарячої води виготовлений з нержавіючої сталі
- Високоточний електронний термостат
- Захист від перегріву у кожному баку
- У комплекті надається кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейни, шаблон для монтажу
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми швидко та якісно виконаємо всі роботи – гарантуємо надійність, чесність та високу якість |
Технічні характеристики
| Vertigo Steatite Essential 30 | Vertigo Steatite Essential 50 | Vertigo Steatite Essential 80 | Vertigo Steatite Essential 100 | |
| Об'єм | 25 л | 40 л | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНу | 2000 (2 х 1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт | 2500 (1500 +1000) Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | |||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | |||
| Макс. температура нагріву | 70 °С | |||
| Номінальний тиск | 8 бар | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | |||
| Клас енергоефективності | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 601 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
- Ціна: 13 539 ₴





