




Водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 120 D400-1-M (мокрий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 120 D400-1-M (1500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість забрати товар особисто в пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Наявність товару на складі бажано перевірити у менеджера заздалегідь. |
Atlantic O’Pro Profi VM 120 D400-1-M - це базова модель, що забезпечує сприятливе співвідношення між ціною та якістю. В конструкції даного водонагрівача використовується мідний ТЕН. Магнієвий анод виконує роль основного захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Profi встановлений пристрій, що дозволяє подовжити термін служби магнієвого анода вдвічі. Ця технологія дозволяє зменшити витрати на обслуговування, яке потрібно проводити лише раз на 2 роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, яка містить цирконій. Всі водонагрівачі серії O'Pro Profi оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, завдяки чому теплові втрати зводяться до 5-6 °C на добу, зберігаючи температуру води протягом тривалого часу.
Сучасний дизайн водонагрівача ідеально вписується у будь-який інтер'єр, а абсолютно безшумна робота та зовнішнє регулювання температури роблять користування водонагрівачем приємним. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 3 роки, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O`Pro, що зменшує витрату магнієвого анода, отже, збільшує його термін служби з метою захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із захистом від перегріву
- Кабель без вилки
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? З радістю виконаємо всі роботи швидко та якісно – ми гарантуємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| O’Pro Profi 30 | O’Pro Profi 50 | O’Pro Profi 80 | O’Pro Profi 100 | O’Pro Profi 120 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 80 л | 100 л | 120 л |
| Потужність ТЕНу | 1200 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | |||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 27.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1182 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 8 139 ₴

