




Водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 100 D400-1-M (мокрий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 100 D400-1-M (1500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має змогу самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися кур'єрськими послугами "Нова Пошта". Актуальність товару на конкретному складі уточнюйте у менеджера. |
Atlantic O’Pro Profi VM 100 D400-1-M - це базова модель з ідеальним співвідношенням ціни та якості. У конструкції водонагрівача передбачений мідний ТЕН. Магнієвий анод виконує роль основного захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Profi між ТЕНом та магнієвим анодом розміщено пристрій, що подовжує термін служби магнієвого анода удвічі. Ця технологія дозволяє зменшити витрати на технічне обслуговування, яке потрібно проводити лише один раз на два роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково оброблений високоякісною емаллю з цирконієм. Усі водонагрівачі серії O'Pro Profi мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, яка дозволяє зменшити теплові втрати до 5-6 °C на добу та зберегти воду теплою протягом тривалого часу.
Сучасний дизайн водонагрівача вишукано доповнить ваш інтер'єр, а безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують зручність у користуванні. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 3 роки, а на електричні компоненти - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O`Pro, що зменшує споживання магнієвого анода та, відповідно, подовжує термін його ефективної роботи у захисті внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат з функцією захисту від перегріву
- Кабель без вилки
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі? Залюбки допоможемо, виконуючи всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високий стандарт обслуговування |
Технічні характеристики
| O’Pro Profi 30 | O’Pro Profi 50 | O’Pro Profi 80 | O’Pro Profi 100 | O’Pro Profi 120 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 80 л | 100 л | 120 л |
| Потужність ТЕНу | 1200 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 22.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 959 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 6 499 ₴


