




Водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 80 D400-1-M (мокрий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 80 D400-1-M (1500W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно отримати товар у пункті видачі: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед замовленням уточнюйте наявність товару на обраному складі у менеджера. |
Atlantic O’Pro Profi VM 80 D400-1-M - основна модель з найкращим співвідношенням ціни та якості. У складі водонагрівача використовується мідний нагрівальний елемент. Магнієвий анод забезпечує основний захист робочого резервуара та нагрівального елемента від корозії. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Profi між ТЕНом та магнієвим анодом знаходиться пристрій, що дозволяє подовжити термін служби анода вдвічі. Ця технологія сприяє економії на технічному обслуговуванні, яке потрібно проводити лише раз на 2 роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково оберігається високоякісною емаллю, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії O'Pro Profi оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що зменшує теплові втрати до 5-6 °C за добу та зберігає воду гарячою протягом тривалого часу.
Сучасний вигляд водонагрівача дозволяє йому вдало поєднуватися з вашим інтер'єром, а безшумне функціонування та зовнішнє регулювання температури роблять його використання максимально комфортним. Гарантія від виробника на резервуар водонагрівача становить 3 роки, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O`Pro, яка зменшує витрати магнієвого анода та, відповідно, збільшує термін його активного використання для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор температури
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із функцією захисту від перегріву
- Кабель без вилки
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Немає проблем, виконаємо всі роботи швидко та якісно – обіцяємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| O’Pro Profi 30 | O’Pro Profi 50 | O’Pro Profi 80 | O’Pro Profi 100 | O’Pro Profi 120 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 80 л | 100 л | 120 л |
| Потужність ТЕНу | 1200 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | |||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 18.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 802 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 5 599 ₴


