




Водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 50 D400-1-M (мокрий тен)
Електричний накопичувальний водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 50 D400-1-M (1500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має змогу забрати товар самостійно у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевірте наявність товару на конкретному складі заздалегідь у менеджера. |
Atlantic O’Pro Profi VM 50 D400-1-M - основна модель з оптимальним співвідношенням ціни та якості. У конструкції водонагрівача використовується мідний ТЕН. Для захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії використовується магнієвий анод. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Profi між ТЕНом і магнієвим анодом встановлений пристрій, що дозволяє подвоїти термін служби магнієвого анода. Ця технологія допомагає знизити витрати на техобслуговування, яке потрібно проводити лише раз на два роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю з додаванням цирконію. Всі водонагрівачі серії O'Pro Profi мають густий шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє зменшити теплові втрати до 5-6 °C за добу і підтримувати температуру води протягом тривалого часу.
Сучасний дизайн водонагрівача допоможе йому органічно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують комфорт у використанні. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 3 роки, на електричні компоненти - 2 роки.
Основні характеристики та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O`Pro, що зменшує споживання магнієвого анода і, відповідно, подовжує термін його служби для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагрівання
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із функцією захисту від перегріву
- Кабель без вилки
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без зайвих проблем, виконання усіх робіт швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| O’Pro Profi 30 | O’Pro Profi 50 | O’Pro Profi 80 | O’Pro Profi 100 | O’Pro Profi 120 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 80 л | 100 л | 120 л |
| Потужність ТЕНу | 1200 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 14.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 568 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 5 299 ₴



