




Водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 30 D400-1-M (мокрий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 30 D400-1-M (1200W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Перед тим, як відправлятися за товаром, уточнюйте його наявність на складі у менеджера. |
Atlantic O’Pro Profi VM 30 D400-1-M - основна модель з оптимальним співвідношенням ціни та якості. У конструкції водонагрівача використовується мідний ТЕН. Магнієвий анод слугує головним захистом робочого бака і нагрівального елемента від корозії. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Profi між ТЕНом і магнієвим анодом встановлено спеціальний пристрій, що дозволяє подовжити термін служби магнієвого анода вдвічі. Впроваджена технологія економить на технічному обслуговуванні, яке потрібно проводити лише раз на 2 роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, до складу якої входить цирконій. Усі водонагрівачі серії O'Pro Profi оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє зменшити теплові втрати до 5-6 °C на добу і зберігати воду теплою протягом тривалого часу.
Сучасний вигляд водонагрівача дозволить йому органічно вписатися у Ваш інтер'єр, а безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують комфорт в експлуатації. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 3 роки, а на електричну частину - 2 роки
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O`Pro, яка зменшує споживання магнієвого анода і, відповідно, продовжує його термін служби для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із захистом від перегріву
- Кабель без вилки
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не хвилюйтесь, виконаємо всі роботи швидко і якісно – гарантуємо надійність, порядність і високу якість |
Технічні характеристики
| O’Pro Profi 30 | O’Pro Profi 50 | O’Pro Profi 80 | O’Pro Profi 100 | O’Pro Profi 120 | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 80 л | 100 л | 120 л |
| Потужність ТЕНу | 1200 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | |||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 11.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 4 399 ₴




