




Водонагрівач Atlantic O'Pro Turbo VM 100 D400-2-B (мокрий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Turbo VM 100 D400-2-B (2500W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість забрати товар самостійно у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед приїздом рекомендуємо уточнити наявність товару у менеджера. |
Atlantic O’Pro Turbo VM 100 D400-2-B - це надійний електричний водонагрівач, призначений для регулярного використання на комерційних об'єктах. Завдяки ТЕНу з підвищеною потужністю, водонагрівач O'Pro Turbo забезпечує швидке отримання великої кількості гарячої води.
В конструкції цього водонагрівача використано мідний ТЕН. Магнієвий анод виконує роль основного захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії. У всіх водонагрівачах серії O'Pro Turbo між ТЕНом та магнієвим анодом розміщений пристрій, що подвоює термін служби магнієвого анода. Це дозволяє знизити витрати на техобслуговування і робити це лише раз на 2 роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю з цирконієм. Всі водонагрівачі серії O'Pro Turbo оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що зменшує теплові втрати до 5-6 °C на добу, зберігаючи воду гарячою на протязі тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1 °C визначає температуру нагрівання води, що дозволяє зекономити до 15% електроенергії.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволяє йому гармонійно вписатися в Ваш інтер'єр, а повністю безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують зручність експлуатації. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O'Pro, яка зменшує витрату магнієвого анода, а отже, подовжує термін його активної роботи для захисту внутрішнього бака від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагрівання
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат з захистом від перегріву
- В комплекті постачається кабель з вилкою
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не хвилюйтеся, виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність і високу якість |
Технічні характеристики
| VM 050 D400-2-B | VM 080 D400-2-B | VM 100 D400-2-B | |
| Об'єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНу | 2500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Час нагріву від 15 до 65 °С | 66 хв. | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 24.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1021 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
- Ціна: 7 499 ₴


