




Водонагрівач Atlantic O'Pro Turbo VM 050 D400-2-B (мокрий тен)
Електричний накопичувальний водонагрівач Atlantic O'Pro Turbo VM 050 D400-2-B (2500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пунктах самовивозу: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перед приїздом уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Atlantic O’Pro Turbo VM 050 D400-2-B - надійний електричний водонагрівач, призначений для щоденного використання в комерційних приміщеннях. Завдяки потужному ТЕНу, цей водонагрівач O'Pro Turbo здатний забезпечити значний обсяг гарячої води за короткий проміжок часу.
В конструкції водонагрівача використовується мідний ТЕН. Магнієвий анод служить основним засобом захисту робочого резервуара та нагрівального елемента від корозії. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Turbo між ТЕНом та магнієвим анодом є спеціальний пристрій, який подовжує термін служби магнієвого анода вдвічі. Ця технологія дозволяє зменшити витрати на технічне обслуговування, яке потрібно проводити лише раз на 2 роки.
Внутрішній бак водонагрівача захищений високоякісною емаллю з додаванням цирконію. Усі моделі водонагрівачів серії O'Pro Turbo обладнані щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє знизити теплові втрати до 5-6 °C на добу та зберігати воду гарячою тривалий час. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1 °C контролює температуру нагріву води, що дозволяє економити до 15% електроенергії.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволяє йому легко вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота та зовнішнє регулювання температури забезпечують комфорт у використанні. Гарантія виробника на робочий бак складає 5 років, а на електричну частину - 2 роки.
Переваги та особливості
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Система додаткового антикорозійного захисту O’Pro, яка знижує споживання магнієвого анода і, в результаті, подовжує термін його служби, захищаючи внутрішній бак від корозії
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція
- Патрубок для гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із захистом від перегріву
- У комплект також входить кабель із вилкою
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високий рівень обслуговування |
Технічні характеристики
| VM 050 D400-2-B | VM 080 D400-2-B | VM 100 D400-2-B | |
| Об'єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНу | 2500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Час нагріву від 15 до 65 °С | 66 хв. | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 15.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 612 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
- Ціна: 6 199 ₴


