




Водонагрівач Atlantic Vertigo Basic 100 ES-VM0802F220F-B (мокрий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Vertigo Basic 100 ES-VM0802F220F-B (2х1000W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати замовлення у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевіряйте наявність товару у менеджера на конкретному складі заздалегідь. |
Atlantic Vertigo Basic 100 ES-VM0802F220F-B - елегантний сучасний водонагрівач прямокутної форми, що має технологію "Double Tank" - всередині розташовано 2 ємності, а також два мідних нагрівальних елементи. Ця технологія дозволяє нагрівати воду в кожному баку по черзі, що значно економить час.
Внутрішні ємності Atlantic Vertigo Basic виготовлені зі сталі та покриті високоякісною порошковою емаллю. Кожен бак обладнаний мідним «мокрим» ТЕНом, магнієвим анодом та системою захисту від корозії O`Pro. Прямокутний дизайн бойлера та щільна екологічно чиста теплоізоляція забезпечують низькі тепловтрати та економію електрики. Механічний регулятор дозволяє змінювати температуру нагріву у баку, а спеціальний індикатор світиться під час роботи нагрівальних елементів.
Ця модель легко впишеться в будь-яке, навіть компактне приміщення, гармонійно доповнюючи його інтер'єр. На робочий бак водонагрівача виробник надає гарантію 5 років, а на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Запобіжний клапан та діелектрична муфта
- Double Tank Technology - дві ємності, два «мокрих» ТЕНа, два магнієвих анода
- Індикатор нагріву води на нижній частині корпусу
- Екологічно безпечна пінополіуретанова теплоізоляція
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Механічний термостат із захистом від перегріву
- Кабель і вилка в комплекті
- Ультратонкий корпус
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність, чесність та якість |
Технічні характеристики
| Vertigo Basic 50 | Vertigo Basic 80 | Vertigo Basic 100 | |
| Об'єм | 40 л | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНа | 2000 Вт (2 х 1000 Вт) | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | D | D | D |
| Час нагріву від 15 до 65 °С | 70 хв. | 114 хв. | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Грузія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 34.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 280 мм |
- Ціна: 11 549 ₴




