




Водонагрівач Atlantic Vertigo Basic 80 ES-VM0652F220F-B (мокрий тен)
Електричний накопичувальний водонагрівач Atlantic Vertigo Basic 80 ES-VM0652F220F-B (2х1000W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пунктах самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися доставкою через компанію "Нова Пошта". Перед виїздом уточнюйте наявність товару у менеджера. |
Atlantic Vertigo Basic 80 ES-VM0652F220F-B - елегантний сучасний водонагрівач прямокутної форми, який використовує технологію "Double Tank" - це означає, що всередині розміщені два внутрішні баки, а також передбачені два мідних нагрівальних елементи. Дана технологія дозволяє по черзі нагрівати воду в кожному з баків, що значно заощаджує час.
Внутрішні баки Atlantic Vertigo Basic виготовлені з високоякісної сталі та покриті порошковою емаллю. Кожен бак обладнаний мідним «мокрим» ТЕНом, магнієвим анодом та системою захисту від корозії O`Pro. Прямокутна форма бойлера в поєднанні з щільною екологічно безпечною теплоізоляцією забезпечують низькі втрати тепла та енергозбереження. Механічна ручка для регулювання дозволяє змінювати температуру у випускному баку, а спеціальний індикатор загоряється під час роботи нагрівальних елементів.
Ця модель ідеально впишеться в будь-яке, навіть невелике приміщення, гармонійно доповнюючи його інтер'єр. Виробник надає 5 років гарантії на робочий бак водонагрівача та 2 роки на електричну частину.
Переваги та особливості
- Запобіжний клапан та діелектрична муфта
- Технологія Double Tank - два баки, два «мокрих» ТЕНа, два магнієвих анода
- Індикатор нагріву води розташований на нижній частині корпусу
- Екологічно чиста пінополіуретанова теплоізоляція
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Механічний термостат із функцією захисту від перегріву
- Кабель та вилка йдуть в комплекті
- Ультратонкий дизайн корпусу
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність, чесність та високий рівень сервісу |
Технічні характеристики
| Vertigo Basic 50 | Vertigo Basic 80 | Vertigo Basic 100 | |
| Об'єм | 40 л | 65 л | 80 л |
| Потужність ТЕНа | 2000 Вт (2 х 1000 Вт) | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Мокрий» мідний | ||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | D | D | D |
| Час нагріву від 15 до 65 °С | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Грузія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 65 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 29 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 280 мм |
- Ціна: 10 489 ₴




