




Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C (1500W)

Всі покупці інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість особисто забрати товар у пунктах самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами доставки оператора "Нова Пошта". Будь ласка, попередньо уточнюйте наявність товару у конкретному складі у менеджера. |
Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C - накопичувальний електричний водонагрівач призматичної форми, що оснащений механічною панеллю керування. Його конструкція дозволяє отримувати на 30% більше гарячої води в порівнянні з циліндричними моделями такого ж об'єму. Це оптимальний варіант для регіонів з жорсткою водою.
Вода у водонагрівачі нагрівається за допомогою унікального «сухого» стеатитового ТЕНу, який не має контакту з водою і закритий сталевою емальованою колбою. Це забезпечує максимальний захист резервуара від корозії та утворення накипу. Внутрішній бак покритий емаллю з цирконієм, що гарантує 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволить йому стати стильним елементом інтер'єру вашого дому, а також максимально ефективно використовувати доступний простір. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможе легко вибрати режим роботи та налаштувати температуру нагріву води відповідно до вашого запиту. Гарантія виробника на бак водонагрівача становить 7 років, а на електросистему - 2 роки.
Особливості та переваги
- Сучасна електронна панель з індикацією та відображенням процесу нагріву води
- «Сухий» стеатитовий ТЕН
- Підвищений вихід гарячої води на 30%
- «Ручний» режим - дає змогу налаштовувати температуру нагріву води від 24 до 65 °C
- Режим «Антизамерзання» - автоматично підтримує температуру на рівні +7 °C для зменшення енергоспоживання під час вашої відсутності
- Робочий бак та колба ТЕНу покриті емаллю з цирконієм - забезпечують 100% захист від електрохімічної корозії та надають антибактеріальні властивості
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок для забору гарячої води з нержавіючої сталі
- Надточний капілярний термостат - економія електроенергії до 15%
- Захист від перегріву
- Клас захисту IP 24 дозволяє встановлення у ванних кімнатах
- Клас енергоефективності ErP - С
- Гарантія 7 років на бак, 2 роки на електричну частину
- В комплект входять кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| VM 30 S3 C | VM 50 S3 C | VM 75 S4 C | VM 100 S4 C | VM 150 S4 C | |
| Об`єм | 30 л | 50 л | 75 л | 100 л | 150 л |
| Потужність ТЕНу | 1500 Вт | ||||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °C | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||||
| Клас енерго | |||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 41.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1198 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 532 мм |
- Ціна: 16 599 ₴


