




Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C (1500W)

Клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати товар у пунктах самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж скористатися доставкою через "Нову Пошту". Для підтвердження наявності товару на складі радимо звернутися до менеджера. |
Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C - накопичувальний електричний водонагрівач призматичної форми з механічною панеллю управління. Завдяки своїй формі він забезпечує на 30% більше гарячої води, в порівнянні з циліндричними моделями з аналогічним об'ємів. Це відмінний вибір для регіонів з жорсткою водою.
Водонагрівач оснащений унікальним «сухим» стеатитовим ТЕНом, який не має безпосереднього контакту з водою, оскільки він захищений сталевою емальованою колбою. Це забезпечує максимальний захист бака від корозії та накипу. Внутрішня поверхня водонагрівача покрита емаллю з цирконієм, що гарантує 100% захист від електрохімічної корозії та надає додаткові антибактеріальні властивості.
Сучасний і стильний дизайн водонагрівача дозволить йому органічно вписатися у ваш інтер'єр, а також максимально використовувати простір вашого дому. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко обирати режим роботи і налаштовувати температуру нагріву води відповідно до потреб користувача. Гарантія від виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, а на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Сучасна електронна панель з індикацією та відображенням процесу нагріву води
- «Сухий» стеатитовий ТЕН
- Вихід гарячої води підвищено на 30%
- «Ручний» режим - можливість налаштування температури нагріву води від 24 до 65 °С
- Режим «Антизамерзання» - автоматичне підтримування температури +7 °C для зменшення енергоспоживання під час відсутності користувача
- Робочий бак та колба ТЕНу мають спеціальне покриття з цирконієм - 100% захист від електрохімічної корозії та підвищені антибактеріальні властивості
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок забір гарячої води з нержавіючої сталі
- Точний капілярний термостат - економія електроенергії до 15%
- Захист від перегріву
- Клас захисту IP 24 - підходить для установки у ванних кімнатах
- Клас енергоефективності ErP - С
- Гарантія на бак 7 років, на електричну частину 2 роки
- У комплекті кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) в м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не хвилюйтеся, виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високий рівень обслуговування |
Технічні характеристики
| VM 30 S3 C | VM 50 S3 C | VM 75 S4 C | VM 100 S4 C | VM 150 S4 C | |
| Об`єм | 30 л | 50 л | 75 л | 100 л | 150 л |
| Потужність ТЕНу | 1500 Вт | ||||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °С | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 875 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 532 мм |
- Ціна: 13 599 ₴


