




Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (1500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» може самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або ж використати послуги перевізника "Нова Пошта". Щоб дізнатися про наявність товару на конкретному складі, будь ласка, уточнюйте у менеджера. |
Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C - накопичувальний електричний водонагрівач у формі призми з механічною панеллю управління. Завдяки своїй формі він забезпечує на 30% більше гарячої води в порівнянні з циліндричними моделями такого ж об'єму. Це ідеальний варіант для регіонів з жорсткою водою.
У конструкції водонагрівача використовуються унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, який не має контакту з водою, і захищений сталевою емальованою колбою. Це забезпечує максимальний захист бака водонагрівача від корозії та утворення накипу. Внутрішня ємність водонагрівача покрита емаллю, що містить цирконій, що забезпечує 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволяє йому органічно вписатися в інтер'єр вашого будинку, а також ефективно використовувати простір. Інтуїтивний інтерфейс спростить вибір режиму роботи і налаштування температури нагріву води, залежно від потреб користувача. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, а на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Сучасна електронна панель з індикацією та відображенням процесу нагрівання води
- «Сухий» стеатитовий ТЕН
- Вихід гарячої води збільшено на 30%
- «Ручний» режим - дозволяє встановити температуру нагріву води від 24 до 65 °C
- Режим «Антизамерзання» - автоматичне підтримування температури +7 °C для зниження споживання енергії під час відсутності користувача
- Робочий бак та колба ТЕНу покриті емаллю з вмістом цирконію - 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості
- Екологічно чиста пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок для забору гарячої води виготовлений з нержавіючої сталі
- Точний капілярний термостат - зниження витрат електроенергії до 15%
- Захист від перегріву
- Клас захисту IP 24 дозволяє встановлення у ванних кімнатах
- Клас енергоефективності ErP - C
- Гарантія 7 років на бак, 2 роки на електричну частину
- У комплект входить кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуючи надійність, порядність та якість |
Технічні характеристики
| VM 30 S3 C | VM 50 S3 C | VM 75 S4 C | VM 100 S4 C | VM 150 S4 C | |
| Об'єм | 30 л | 50 л | 75 л | 100 л | 150 л |
| Потужність ТЕНу | 1500 Вт | ||||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °C | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 75 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 706 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 532 мм |
- Ціна: 11 999 ₴


