




Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C (1500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення в містах: Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами кур'єрської служби "Нова Пошта". Будь ласка, уточнюйте наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C - накопичувальний електричний водонагрівач у формі призми з механічним панеллю управління. Завдяки такій формі можливе отримання на 30% більше гарячої води в порівнянні з циліндричними моделями аналогічного об'єму. Це ідеальний варіант для регіонів з жорсткою водою.
У конструкції цього водонагрівача застосовується унікальний "сухий" стеатитовий ТЕН, який не контактує з водою, а захищений сталевою емальованою колбою. Це забезпечує максимальний захист бака від корозії і накипу. Внутрішня частина водонагрівача покрита емаллю з вмістом цирконію, що гарантує 100% захист від електрохімічної корозії та забезпечує додаткові антибактеріальні властивості.
Сучасний та естетичний дизайн водонагрівача дозволяє йому органічно вписатися в інтер'єр вашого приміщення і ефективно використовувати простір. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує легкий вибір режимів роботи та налаштування температури нагріву води відповідно до вимог користувача. Гарантія виробника на бак водонагрівача становить 7 років, а на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Сучасна електронна панель із індикацією, що відображає процес нагрівання води
- «Сухий» стеатитовий ТЕН
- Збільшений вихід гарячої води на 30%
- «Ручний» режим - можливість налаштування температури нагріву води від 24 до 65 °C
- Режим «Антизамерзання» - автоматичне підтримання температури +7 °C для зменшення енергоспоживання під час відсутності користувача
- Бак і колба ТЕНу покриті емаллю з цирконієм - 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості
- Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубок забору гарячої води виготовлений із нержавіючої сталі
- Надточний капілярний термостат - економія електроенергії до 15%
- Захист від перегріву
- Клас захисту IP 24 - можлива установка у ванних кімнатах
- Клас енергоефективності ErP - С
- Гарантія 7 років на бак і 2 роки на електричну частину
- У комплекті - кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми здійснимо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| VM 30 S3 C | VM 50 S3 C | VM 75 S4 C | VM 100 S4 C | VM 150 S4 C | |
| Об`єм | 30 л | 50 л | 75 л | 100 л | 150 л |
| Потужність ТЕНу | 1500 Вт | ||||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||||
| Макс. температура нагріву | 65 °C | ||||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Глибина | 387 мм |
- Ціна: 11 189 ₴



