




Водонагрівач Atlantic Ego Steatite VM 050 D400-1-BC (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Ego Steatite VM 050 D400-1-BC (1200W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або ж скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Для перевірки наявності товару на конкретному складі звертайтеся до менеджера. |
Atlantic Ego Steatite VM 050 D400-1-BC - це надійна, зручна та практична модель водонагрівача, що прекрасно підходить для жорсткої води. У конструкції цього водонагрівача є "сухий" стеатитовий ТЕН, який не має контакту з водою і захищений покриттям зі сталевої емалі. Для додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії використовується магнієвий анод. Завдяки використанню стеатитового ТЕНу та магнієвого анода, термін експлуатації водонагрівача продовжується, а витрати на технічне обслуговування зменшуються.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю з цирконієм. Всі водонагрівачі серії Ego Steatite оснащені щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє знизити теплові втрати до 5-6 °C на добу, зберігаючи воду гарячою тривалий час. Вбудований точний капілярний термостат з точністю до 1 °C контролює температуру нагріву води та дозволяє зменшити витрати електроенергії до 15%.
Сучасний вигляд водонагрівача допоможе йому гармонійно вписатися у ваш інтер'єр, а його абсолютно безшумна робота та зовнішнє налаштування температури забезпечують комфортну експлуатацію. Гарантія від виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості та переваги
- Завдяки технології Steatite, бак максимально захищений від корозії та утворення накипу, що гарантує довгий термін служби водонагрівача
- Економія електроенергії завдяки високоефективній пінополіуретановій ізоляції бака
- Заміна ТЕНу без потреби зливу води
- Якісна емаль з вмістом цирконію
- Естетичний вигляд і безшумна робота
- Клас енергоефективності C
- 8 років гарантії на бак
- Гарантія 2 роки на електричну частину
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно – гарантуємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| VM 050 D400-1-BC | VM 080 D400-1-BC | VM 100 D400-1-BC | |
| Об`єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНу | 1200 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||
| Макс. температура нагрівання | 65 °C | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Час нагріву від 15 до 65 °C | 138 хв. | 221 хв. | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 588 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |
- Ціна: 6 499 ₴





