




Водонагрівач Atlantic Steatite VM 100 D400-2-BC (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite VM 100 D400-2-BC (1500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункти самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевіряйте наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite VM 100 D400-2-BC - розроблений для роботи з максимальним навантаженням та ідеально підходить для жорсткої води. У його конструкції застосовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, який не контактує з водою і захищений сталевою емальованою оболонкою. Це забезпечує максимальний захист бака від корозії та утворення накипу. Для додаткового захисту від корозії і мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії використовується магнієвий анод, який має подовжений термін служби. Використання стеатитового ТЕНу разом із магнієвим анодом сприяє збільшенню терміну експлуатації водонагрівача та дозволяє зменшити витрати на технічне обслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, що містить цирконій. Усі водонагрівачі серії Steatite Elite мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що мінімізує теплові втрати до 5-6 °C на добу та зберігає гарячу воду протягом тривалого часу. Вбудований високоточний капілярний термостат з точністю до 1 °C контролює температуру нагріву води, що дозволяє заощаджувати до 15% електроенергії.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволяє йому органічно вписатися у ваш інтер’єр, а безшумна робота та зовнішнє регулювання температури роблять експлуатацію пристрою дуже зручною. Гарантійний термін виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, а на електричну частину — 2 роки.

Особливості та переваги
- Завдяки технології Steatite бак надійно захищений від корозії та утворення накипу, що забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Зниження витрат електроенергії завдяки високоефективній пінополіуретановій ізоляції бака
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Високоякісна емаль з цирконієм
- Регулятор температури на корпусі для зручності експлуатації водонагрівача
- Естетичний зовнішній вигляд і безшумна робота
- Клас енергоефективності C
- Гарантія 8 років на бак
- Гарантія 2 роки на електричну частину
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Ми виконаємо всі роботи швидко та якісно — гарантуємо надійність, порядність та високий стандарт |
Технічні характеристики
| VM 050 D400-2-BC | VM 080 D400-2-BC | VM 100 D400-2-BC | |
| Об’єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНа | 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||
| Макс. температура нагрівання | 65 °C | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 23.8 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 961 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 9 099 ₴





