




Водонагрівач Atlantic Steatite VM 080 D400-2-BC (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite VM 080 D400-2-BC (1500W)

Усі клієнти інтернет-магазину «ТеплоDim» мають можливість самостійно забрати товар з пунктів самовивезення у містах: Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, або скористатися послугами перевізника "Нова Пошта". Для точного підтвердження наявності товару на складі, будь ласка, зверніться до менеджера. |
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite VM 080 D400-2-BC - розроблений для роботи в умовах максимального навантаження та чудово підходить для жорсткої води. Конструкція водонагрівача містить інноваційний «сухий» стеатитовий ТЕН, який не має контакту з водою, захищений сталевою емальованою оболонкою. Це забезпечує максимальний захист бака водонагрівача від корозії та накопичення накипу. Для забезпечення додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень в водонагрівачах цієї лінії застосовується магнієвий анод, що має подовжений термін служби. Використання стеатитового ТЕНу разом із магнієвим анодом сприяє довготривалій експлуатації водонагрівача та значно зменшує витрати на технічне обслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача додатково оберігає високоякісне покриття, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії Steatite Elite мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє зменшити теплові втрати до 5-6 °C за добу та підтримувати гарячу воду протягом тривалого часу. Вбудований точний капілярний термостат з точністю до 1 °C контролює температуру нагріву води, що дозволяє економити до 15% споживаної електроенергії.
Сучасний вигляд водонагрівача сприяє його гармонійному поєднанню з інтер'єром ваших приміщень, а безшумна робота й зручне зовнішнє регулювання температури роблять використання водонагрівача приємним. Гарантія виробника на резервуар водонагрівача становить 8 років, а на електричну частину - 2 роки.

Особливості та переваги
- Завдяки технології Steatite бак надійно захищений від корозійних процесів і утворення накипу, що забезпечує довгий термін служби водонагрівача
- Економія електроенергії завдяки ефективній пінополіуретановій ізоляції
- Заміна ТЕНу без необхідності зливу води
- Високоякісна емаль з цирконієм
- Регулятор температури на корпусі забезпечує зручність у використанні водонагрівача
- Естетичний зовнішній вигляд та безшумна робота
- Клас енергоефективності C
- 8 років гарантії на бак
- Гарантія 2 роки на електричну частину
Потребуєте монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Не хвилюйтеся, ми швидко та якісно виконаємо всі роботи - гарантуємо надійність, порядність та високу якість |
Технічні характеристики
| VM 050 D400-2-BC | VM 080 D400-2-BC | VM 100 D400-2-BC | |
| Об`єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНа | 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||
| Макс. температура нагрівання | 65 °C | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 20.6 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 804 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 7 999 ₴





