




Водонагрівач Atlantic Steatite VM 050 D400-2-BC (сухий тен)
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite VM 050 D400-2-BC (1500W)

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» може самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса або скористатися послугами компанії "Нова Пошта". Перевірте наявність товару на конкретному складі у менеджера. |
Накопичувальний електричний водонагрівач Atlantic Steatite VM 050 D400-2-BC - створений для експлуатації з максимальним навантаженням та чудово підходить для жорсткої води. У конструкції цього водонагрівача реалізовано унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, який не контактує з водою і надійно захищений сталевою емальованою оболонкою. Це забезпечує максимальний захист бака від корозії та утворення накипу. Додатково для захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах даної серії використовується магнієвий анод з подовженим терміном служби. Використання стеатитового ТЕНу разом із магнієвим анодом підвищує надійність водонагрівача й суттєво знижує витрати на обслуговування.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, що містить цирконій. Усі водонагрівачі серії Steatite Elite обладнані щільним шаром пінополіуретанової ізоляції, що зменшує теплові втрати до 5-6 °C за добу, зберігаючи гарячу воду протягом тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат, що вимірює температуру з точністю до 1 °C, дозволяє економити до 15% електроенергії.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволяє йому гармонійно поєднуватися з Вашим інтер'єром, а безшумна робота і зовнішній регулятор температури забезпечують комфорт під час експлуатації. Гарантія від виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, на електричну частину - 2 роки.

Особливості та переваги
- Завдяки технології Steatite бак максимально захищений від корозії та утворення накипу, що забезпечує тривалий термін служби водонагрівача
- Економія електроенергії завдяки високоефективній пінополіуретановій ізоляції бака
- Заміна ТЕНу без зливу води
- Високоякісна емаль із вмістом цирконію
- Регулятор температури на корпусі для зручності та легкості в експлуатації водонагрівача
- Стильний зовнішній вигляд і тиха робота
- Клас енергоефективності C
- 8 років гарантії на бак
- Гарантія 2 роки на електричну частину
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера): м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, ми виконаємо всі роботи швидко та якісно - гарантуємо надійність, порядність і якість |
Технічні характеристики
| VM 050 D400-2-BC | VM 080 D400-2-BC | VM 100 D400-2-BC | |
| Об`єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Потужність ТЕНа | 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Нагрівальний елемент | «Сухий» стеатитовий | ||
| Макс. температура нагрівання | 65 °С | ||
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Клас енергоефективності | C | ||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 15.7 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 572 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 7 599 ₴





