




20 кВт. Газова колонка Іскра JSD20 10 L (від батарейок)

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ


---------------------------------------
Оплата частинами Rozetka, ПриватБанк, Monobank - до 3 платежів. Уточнюйте деталі у менеджера.

Газовий проточний водонагрівач Искра JSD20 10 L, димохідний тип. Потужність: 20.0 кВт. Запалювання: електричне (від батарейок, які не входять до комплекту). Протік: 10,0 л/хв. Управління: механічне. Теплообмінник: мідний. Монтаж: настінний/вертикальний. Країна-виробник: Україна. Гарантія: 12 місяців від виробника!
Габарити (ВхШхГ): 595x330x160 мм, вага: 8.0 кг.
Відео-огляд газової колонки Іскра JSD20 від інтернет-магазину Teplodim
Газовий проточний водонагрівач Іскра має ряд переваг:

- Запалювання газової колонки здійснюється плавно, без звуку, при звичайному тиску газу.
- Всередині є спеціальний запобіжний клапан. Його призначення — автоматично зменшити тиск (понад 10 МПа), щоб уникнути пошкоджень.
- Датчик іонної індукції контролює подачу газу в колонку (при зупинці подачі газу, пристрій автоматично вимкнеться).
- Датчик контролю тяги (у разі недостатньої чи відсутньої тяги, пристрій миттєво відключиться).
- Захист від перегріву теплообмінника (якщо температура теплообмінника перевищить 80 ° C, прилад автоматично відключиться).
- Димохідний водонагрівач Іскра ідеально підходить для багатоповерхових будинків – працює при низькому тиску води (0,25 бар).
- Система контролю перегріву захищає теплообмінник від поломок, вимикаючи форсунку після 20 хвилин роботи на максимальному рівні.
- Вбудований сітчастий фільтр на подачі холодної води захищає теплообмінник від засмічення.
- Спеціальна конструкція форсунки запобігає відриву полум’я від сопел.
- Система “Dry-Burn” запобігає горінню без води (газовий клапан автоматично відключається при горінні без води).
- Можливість використання в режимі “зима-літо”
Монтаж та підготовка пристрою до експлуатації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.1 куб.м/год |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Ручний |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 4 960 ₴





